Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

TRILL NIGHT vol.1

Event Navigation

Show your chain and prepare be sliced.
Keep on Trill.

#Trap,#Bass,#Gold

@ Peyote Nevizade 10-02-2018 10:00-04:00

Kufura – DJ Set
Modern Noise Machine – LIVE
Ces XC – DJ Set

Kufura
-TR-
Müzikal kariyeri çocukluktan itibaren başlamamıştır.2013 yılından itibaren sadece Fl Studio ile parçalarını yapmakta olan Kufura Prodüksüyonlarında 808 altyapılı davullar,etnik japon sesleri ve dijital melodiler kullanarak instrumental-trap,atlanta-rap,codeine-crazy tarzı şarkılar yapmaktadır.
Dj set performanslarında ise yaptığı prodüksüyonlardan uzak daha çok club-trap , bass , brostep gibi türlere yerir. Şu sıralar Ronin olarak hayatına devam edip hiçbir müzik/sanat kollektifine bağlı değildir.
www.soundcloud.com/kufura
www.facebook.com/kufura
www.instagram.com/kufusan23

Modern Noise Machine
-TR-
2014 yılında başlayan , bas müziğin her türlü alt dalını misyon edinen vebirbirinden farklı tarzların dinamiklerini bir araya getirmeye çalışan bir solo proje olan Modern Noise Machine , gerek yurt içi ve yurt dışında çeşitli etkinliklerde
performans göstererek , gerekse yayınladığı prodüksiyonları ile elektronik müziğin sert ve eğlenceli yanını dinleyiciye sunuyor.
www.soundcloud.com/modern-noise-machine
www.facebook.com/modernnoisemachine

Ces XC
-TR-
Asıl mesleği fotoğrafçılık ve görsel sanatçı olan Ces XC yaptığı setler ile Trap ve Bass severlere baş döndürücü bir akşam sunuyor.
www.soundcloud.com/cesurox
www.instagram.com/cesxc/

/// Giriş Ücretsiz \\\

Kufura
-EN-
Kufura is a Dj/Producer. His musical career not started from childhood.Since 2013 he produce his tracks only using Fl Studio.Usually on his works you can hear 808 drums,ethnic japanese sounds and digital melodies.In his Dj sets he mostly plays club-trap,bass,brostep genres.
Nowadays he continoues his life as a Ronin and not connected with any Music/Art groups.

Modern Noise Machine
-EN-
Starting in 2014, Modern Noise Machine is a solo project with a goal of adopting all subdivisons of bass music and bringing the dynamics of different genres together. Wheter its local and abroad shows or the productions he releases, Modern Noise Machine brings the fun and the rough side of electronic music together for the crowd.

Ces XC
-EN-
Ces XC, a professional photographer and visual artist, presents a dizzying evening with Trap and Bass lovers.

///Free Entry\\\

book a table

Details

Date:
10 February 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398