Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Transferans Label Night feat. Seretan, Supu, Robogeisha

Transferans Label Night feat. Seretan, Supu, Robogeisha
https://www.facebook.com/transferans

Son zamanlarda bir çok güzel etkinliğin gerçekleştiği İstanbul müzik sahnesinin hareketliliğine yeni bir ses daha ekleniyor.

Peyote Nevizade 24 Şubat gecesi İstanbul’un yeni plak şirketi ‘Transferans’ın ilk gecesine Seretan, Supu ve Robogeisha’nın performansları eşliğinde ev sahipliği yapıyor. ‘Transferans Müzik’ etiketiyle ve DIY(kendin-yap) mantığıyla seri albüm ve mixtape dizilerinin habercisi olacak gece çeşitli ‘featuring’ sürprizleri, duyurular, snippetler, Tolga Atalay ve Hakan Öktem ile vücut bulan Ei!’nin görsel şovları ve terasta Papa Roncalli‘nin setiyle sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor. Giriş ücretsiz.

22:00 – Supu
Tokyo’da editörlük ve müzik yazarlığı yaptıktan sonra memlekete geri dönen Supu, Japonya’da edindiği house sevdasıyla, İstanbul’un çeşitli kulüplerinde Lampshade partilerini düzenliyor. Supu, canlı performans ve filmlere ses tasarımcısı olarak iş üretmenin yanı sıra ilk EP’si üzerinde çalışıyor.
https://soundcloud.com/supu

01:00 – Seretan
İstanbul doğumlu Özcan Ertek’in minimal-synth/electronic müzik projesi. Sampler, drum machine ve sequencer kullanarak bol katmanlı, club soundlu ambiyanslar yaratan ve 2013 Mayıs ayı başında RBMA için New York’ta bulunan Seretan, burada Four Tet, Morgan Geist, Steven Ellison ve Patrick Pulsinger gibi isimlerle çalışma fırsatı buldu. Nanobot Picket Line etkinliği kapsamında Brooklyn Cameo Gallery’de Blondes ile aynı sahneyi paylaştı.
https://soundcloud.com/seretan

02:30 – Robogeisha
Esra Genç’in elektronik müzik formlarında kendine biçtiği kişiliği Robogeisha, deneyseli bol gürültülü ve repetitif ritimlerin arasında canlı performanslarını sergiliyor.
https://soundcloud.com/robogeisha101001

book a table

Details

Date:
24 February 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398