Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Transferans Label Night feat. Mondual, Seretan, Saint Aegean H.

Event Navigation

İstanbul’un yeni plak şirketi ve etkinlik serisi Transferans’ın label gecelerinin ikincisi 31 Mart gecesi mondualSeretan ve Saint Aegean Heart’ın canlı performansları eşliğinde gerçekleşiyor. Yeni bir işitsel ve görsel estetiğe odaklanarak harekete geçen kolektifin doğuşuna ve ilk üretimlerine gelin hep birlikte tanıklık edelim.

31 Mart Cumartesi gecesi 22:00’da başlayacak etkinliğe müzik ve dans ruhunu seven herkes davetli ve giriş ücretsiz.

Zeminde gerçekleşecek konserlerin yanında terasta Supu ve Aleksandir ile görsellerde Tolga Atalay ve Hakan Öktem ile vücut bulan Ei! performans sergileyecek diğer isimler arasında.

22:00- Saint Aegean Heart

Saint Aegean Heart, müzikal programlama dilleri ve elektronik devre dizaynları ile bass ağırlıklı deneysel techno/electro müzik yapmaktadır. Modular synthesizer ve hardware sequencerlar yardımı ile canlı performanslar vermekte.
https://soundcloud.com/stegeht

00:00- Mondual

Sair Sinan Kestelli ve Tuğrul V. Soylu’dan oluşan ve bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı birçok farklı mekan ve festivalde çalan Mondual, noise, IDM ve drum’n bass alaşımlı parçalarını Onur Kek’ in canlı görselleri eşliğinde sıradışı bir canlı performansla sunuyor.
İlk albümleri ‘dubio’ yu 2014 yılında Partapart etiketiyle yayınlayan Mondual, yeni albümleri için hazırlıklarını sürdürüyor.
https://soundcloud.com/mondual

01:30- Seretan

İstanbul doğumlu Özcan Ertek’in minimal-synth/electronic müzik projesi. Sampler, drum machine ve sequencer kullanarak bol katmanlı, club soundlu ambiyanslar yaratan ve 2013 Mayıs ayı başında RBMA için New York’ta bulunan Seretan, burada Four Tet, Morgan Geist, Steven Ellison ve Patrick Pulsinger gibi isimlerle çalışma fırsatı buldu. Nanobot Picket Line etkinliği kapsamında Brooklyn Cameo Gallery’de Blondes ile aynı sahneyi paylaştı.
https://soundcloud.com/seretan

Afiş Fotoğraf: Gencer Yurttaş

book a table

Details

Date:
31 March 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398