Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sami Baruh (live) / Ece Özel

Event Navigation

Sami Baruh ve Ece Özel 15 Aralık Cumartesi akşamı 23:00’da Peyote Nevizade zeminde! Sami Baruh’un canlı performansıyla başlayacak gece Ece Özel’in sabah 04:00’a kadar sürecek setiyle devam edecek.

Ece Özel
Yaklaşık 10 senedir kabinin başında olan Ece Özel, setlerinde new wave, acid, electro ve disco’dan teknoya kadar uzanabilen, karanlık, dans odaklı ve janra dışı kalabilecek seçkilerinin peşindedir..
Özel Zevkler ismi altında 2016 yılından beri çeşitli mekanlarda misafir dj ve gruplara yer vermiş ve aynı zamanda aynı isimle podcast serisine devam etmektedir. 2018 yılında Umut Kahya ile beraber Müstesna Records isimli bağımsız plak şirketini kurmuşlardır.

Sami Baruh
Gece hayatı ile tanışması erken yaşlarında başlayan Sami,
86 yazı Büyükada diskoteklerinin giriş kapılarının aralaması ile müzikal maceraya ilk adımını attı. Yıl 89’a geldiginde, House, Techno, Acid, New Wave gibi müzik türleri ile dans ederek vakit geçiren Sami, zamanla bu janralar etrafında, dünya müzigi ve orientalist etkiler ile kendi müzigini şekillendirdi. Çift kaset çalar ve pikapla girdigi erken ses arayışları, 95’te Etnik Sentetik grubunun tohumları ile başka boyuta taşındı. 2008 yılına kadar aktif olan grup ile başta Kemancı Rock Bar ve efsanevi kulüp Twenty olmak üzere sayısız mekanda sahne aldı.
2017’de solo performanslarına başlayan Sami, Mini Müzikhol, Arkaoda, No Bananas (Berlin) gibi mekanlarda performans sergiledi. 2018 yılında Etnik Sentetik ilk uzun çalarını Müstesna Records etiketi ile yayınladı..

book a table

Details

Date:
15 December 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398