Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Peyote 20. Yıl Partisi: Baba Zula

20 yıldır İstanbul’un kalbi Taksim’de underground müzik sahnesinin önemli mekanlarından biri olarak varlığını sürdüren Peyote 28 Şubat günü 20. yaşını büyük bir partiyle kutluyor.

1998’de alternatif müziğe destek vermek gibi güzel bir misyonu yerine getirmek üzere kurulan ve yıllardır Türkiye underground sahnesinde önemli bir yere sahip olan mekan 20. yılını görkemli bir şekilde kutlamak için herkesi mekanı doldurmaya çağırıyor. Müdavimlerin, müzisyenlerin, müşterilerin, DJlerin, kısacası Peyote’ye gönül vermiş herkesin hep birlikte kutlayacağı yıldönümünde sahneye Peyote’nin 20 yıllık geçmişinde özel bir yeri olan gruplardan BaBa ZuLa geçiyor.

Terasta Peyote’de bu zamana kadar sahne almış müzisyenlerin ve DJ’lerin kabini dolduracağı gecede mekanın doğumundan bu yana en sevilen parçalar çalınacak. 90’lı yılların sonlarından günümüze kadar geniş bir zamana yayılan bir çok parçaya yer verilecek programda son yirmi yılda müzik dünyasında neler olduğunu yeniden hatırlamak isteyen herkes için nostalji ile yeniliğin birleştiği bir gece olacak. Doğumgünümüzde sizin de bizimle birlikte olmanızı canı gönülden diliyoruz.

Giriş: 20 TL

book a table

Details

Date:
28 February 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398