Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

OtherMxn

Othermxn ”Generation X” albumünden bu yana evrildiği yeni stili ve çalışmalarıyla 6 Ocak Cumartesi gecesi Peyote’de. Oncesinde canli performanslariyla 9VSS ve Lolaxvi yer aliyor olacak. After-party performansiyla ise Kufura kabinde olacak. Giriş ücretsiz!

OtherMxn
Besteci, şarkıcı-söz yazarı, müzik prodüktörü ve multidisipliner sanatçı, çeşitli disiplinlerde başta temel alanı müzik olmak üzere kendi gezegen dilini ve ifadesini sergileyen Doğukan Özpınar (OtherMxn) İstanbul’un birçok farklı sahnesinde verdiği konserler sonrasında ilk albümü ”Generation X” ile müzik kariyerine daha ciddi bir soluk getirmiştir. İlk albümünü kendi adına dönemsel izler taşıyan bir geçiş süreci olarak gören OtherMxn, ilerleyen süreçte new wave, synthwave, contemporary trap ve alternative trap etkileri tasiyan muzigiyle Peyote’de olacak.
https://soundcloud.com/othermxn
https://open.spotify.com/artist/5ird4nEjgvxQIqe4fri5SX

9VSS (9VOLT SOUND SYSTEM)
Yiğit Tanel Kaçar’ın müzikal kimliği ve bir ses deneyimi projesi olan ”9VSS” çevresindeki oluşum ve etkileşimlerin müzik aletlerine dönüşmeleri durumundan ilham alarak ürettiği tribal – fütüristik işlerinden canlı bir seçki sunmak üzere Peyote’de olucak.
https://soundcloud.com/9vss
https://open.spotify.com/album/4U3wzdwgWDPX3k13LZxrUL

Lolaxvi
Lolaxvi, üçüncü kişiymiş gibi davrandığı zamanlarda kendisi tarafından “Uhrevi …Netameli … Yaratıcı Kertenkele” olarak tanımlanan bir ​​Şarkıcı-Şarkı Yazarı. Basit müziğinin ateşli yapımcısı olan lolaxvi, zahiri hayatından vakit bulduğu zamanlarda, hülyalı vahşetlerini ağır ağır müziğine aktarırken bulunabilir.
https://soundcloud.com/lolaxvi

Kufura
Dj/Producer. Setlerinde güvenli olmayan tek bir genre üzerinde performansını sergiler. Genellikle dragon-trap, bass, atlanta-rap çalmaktadır.
https://soundcloud.com/kufura
https://open.spotify.com/artist/0UJJtAsXzDV1fvE96vZ2F2

English

OtherMxn
OtherMxn is an Istanbul based singer& songwriter, recording engineer, composer and visual artist who produces and performs music and possession of art paradigm as a multidisciplinary artist.

9VSS
As a musical identity and a sound experiment by Yiğit Tanel Kaçar ”9VSS” will be presenting a live selection of his tribal – futuristic vibes that are influenced by the idea of considering the surrounding interactions as musical instruments.

Lolaxvi
Lolaxvi is a singer-songwriter hailed as “Ethereal …Ominous … Creative Lizard” by herself, when pretending to be a 3rd person. Being the fiery producer of her simple music, lolaxvi can be found implementing her dreamy gore into music, when she is not too busy with her cyber life.

book a table

Details

Date:
6 January
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398