Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

OtherMxn, Osilat0r, Millennial Hug

Vigor x OJ presents: OtherMxn, Osilat0r, Millennial Hug
İstanbul çıkışlı bağımsız kreatif stüdyo ve styling ekibi Vigor’un konsept ve sunumunu üstlendiği etkinlikte OtherMxn ve Osilat0r canlı performansları ile Millenial Hug ise dj setiyle sizlerle buluşacak.

OtherMxn
OtherMxn is an Istanbul based singer & songwriter, recording engineer, composer and visual artist who produces, performs New Wave, Modern Pop and Trap music possession of art paradigm as a multidisciplinary artist.

OtherMxn Istanbul menşeli multi-disipliner sanatçı ve müzisyen, prodüktör. Bugüne kadar Salon IKSV ve Sofar gibi sahnelerde yer almış olan OtherMxn, 2016’da çıkan Generation X albümünden bu yana new wave ve bigbeat tarzını trap müzik ile sentezliyor. En son geçtiğimiz Kasım ayında ‘’HeartCloud’’ adlı single ını yayınlayan genç sanatçı yeni albümünün hazırlıklarına devam ediyor.
bit.ly/othermxnstream
soundcloud.com/othermxn
instagram.com/othermxn

osilat0r
Istanbul’s new live atonal electronic duo Osilat0r who will soon publish their first EP via Transferans, delivers contemporary and experimental rhythmic experiences for the audience.

İlk ep sini yakında Transferans aracılığıyla bizlere sunacak olan İstanbul’un yeni çıkış yapan atonal canlı elektronik ikilisi osilat0r, çağdaş ve deneysel formlar ile dinleyiciye ritmik deneyimler sunuyor.
https://soundcloud.com/osilat0r
https://www.instagram.com/osilat0r/

Millenial Hug
Millennial Hug is a R&B/Pop duo formed by Jtamul and Beril21,representing the issues mostly concerned by Generation Y in their songs and aims to give both political and social aspect of what it’s like to be a teenager in the age of digital.

Millennial Hug, çoğunlukla Y Jenerasyonunu ilgilendiren sorunları yansıtmak ve dijital çağda bir genç olmanın hem politik hem de sosyal yönlerden nasıl bir his olduğunu göstermek amacıyla Jtamul ve Beril21 tarafından kurulmuş bir R&B/Pop ikilisidir.
soundcloud.com/millenial_hug
instagram.com/millenial_hug

book a table

Details

Date:
29 December 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398