Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Merve Bozdağ / Günce Acı

Günce Acı ve Merve Bozdag house, techno ve indie dance seçkileriyle 21 Eylül Cuma akşamı 23:00’dan itibaren gece boyunca Peyote Nevizade zeminde! Müzik ve dans için girişler ücretsiz!

Merve Bozdağ
İstanbul’da doğup büyüyen Merve Bozdağ, müzik kariyerine hemen üniversite sonrası 2012 yılında elektronik müzik promosyonu yapan yerel ajans NewSpeak ekibine katılarak başladı. Bir kaç sene Newspeak ile beraber çalıştıktan sonra bağımsız olarak devam eden Merve, başladığından beri çeşitli mekanlarda, Chill Out Festival İstanbul ve Dakini Festival Romanya gibi farklı Ulusal ve Uluslararası festivallerde de çaldı. Merve, DJ’liğin dışında müzik prodüksiyonu konusunda ilerlemeye, kendi bestelerini yayınlamaya ve dünya elektronik triosu Valley’s Echo’nun bir parçası olarak devam etmektedir. Müziğini renkli, yoğun, akıcı olarak tanımlamaktadır; her seti ve şarkısı hayatın çeşitliliğini yansıtan farklı hikayelerden oluşmaktadır.
Orijinal şarkılarını ve setlerini Soundcloud’dan dinleyebilirsiniz:
www.soundcloud.com/mbozdag

Günce Acı

Hem DJ hem produktor olarak, 2013 yılından itibaren Istanbul elektronik muzik sahnesinin onde gelen kluplerinde (Zorlu Psm, Suma Beach, MAMA, Indigo, Otto, Gizli Bahce, Peyote, Kiki, Kloster vb) aktif olarak performans sergileyen Günce Acı; Jennifer Cardini, Damian Lazarus, Pleasurekraft, Max Cooper, D-nox, Rodion, Rone, Alexander Robotnick ve Deena Abdelwahed gibi isimlerle ayni kabini paylasti. Setlerinde ise indie-dance, disco ve electronica turevlerini harmanliyor.
soundcloud.com/gunceaci

English

Merve Bozdağ

Born and raised in Istanbul, Turkey, Merve Bozdağ started her musical career straight after university in 2012 where she joined NewSpeak, a local agency promoting underground electronic music. After a few years with Newspeak, Merve decided to continue independently and has since played in several venues and national and international festivals such as Chill Out Istanbul and Dakini Festival in Romania. Other than DJing, she currently also pursues music production and is part of world electronic music trio ‘Valley’s Echo’. Her music has been described as intense, colourful and flowy; with each of her sets and tracks portraying different stories, reflecting the variations of life.
You can find her original tracks and mixes via SoundCloud:
www.soundcloud.com/mbozdag

Günce Acı

Gunce is a DJ and Producer hailing from Istanbul. She has been playing many highlighted clubs in Istanbul underground music scene such as Zorlu psm, Suma Beach, MAMA, Indigo, Otto, Gizli Bahce, Peyote, Kiki, Kloster and many more. Also shared the decks with the names like Jennifer Cardini, Damian Lazarus, Deena Abdelwahed, Max Cooper, D-nox, Rodion, and Alexander Robotnick. She spins indie-dance, disco and electronica. She describes her musical selections as harmonic gestures to the dancefloor.
soundcloud.com/gunceaci

Free Entrance!

book a table

Details

Date:
21 September 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398