Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kapitone / Trubadoor

Event Navigation

Kapitone ( Albüm Lansman Konseri )
2014 yılında Birkan Kaya ve Timur Kırışman tarafından Deli Saçması adıyla kurulan grup bu zamana kadar 1 Ep albüm ve 2 single yayınlamıştır. Mayıs 2017 de ismini Kapitone olarak değiştirerek konserlere ara verip albüm çalışmalarına başlayan grup, rock n roll ve blues tınılarını synthesizer’lar ile birleştirerek ilk albümleri ‘Ters Manevra’ yı yayınlamışlardır.

Albüm Tanıtım Yazısı:
Genellikle Beyoğlu sokaklarının sarhoş ve yüksek kafalarından beslenen bu albümde onların; yakalayamadıklarının peşinde oluşlarını,bir görünüp bir kaybolan leylalar ile birlikte sarhoş olup olup kaçtıkları sık kafana düşüncelerini kollarıyla sıkı sıkı kavrayıp sabaha kadar dans edişlerinden ve birileri en derin uykularda iken özledikleri masmavi gökyüzünden kırıntınlar bulacaksınız.

Beynimizin ; sadece yok etmek için var olan çarkı döndüren makine dişleri gibi işleyişine son vermek,
süregelen döngüyü kırmak ve olmayan yollarda yol sürmek adına yapmamız gereken tek şey sağlam bir ters manevradır.

Trubadoor
Yıllarca 3 kişilik bir grunge grubu olan Trubadoor, şimdilerde 2 kişi olarak ;gitar,vokal ,synth ve davuldan oluşmaktadır .Eskilere kıyasla daha farklı bir sound ön plana çıkmaktadır .Elektroakustik ve elektronik müziğin punk rock a eşlik ettiği yada zaman zaman synth efektlerinin solo enstruman olarak çalındığı bir tarz yer almaktadır .. Grupta Buğra Özçelik davul çalmaktadır . Emrah Aydınoğlu ;gitar ,synthesizer ve vokalde yer almaktadır .

book a table

Details

Date:
23 May 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398