Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

In The Void Presents: wannamarchi.club // International Expo

IN THE VOID PRESENTS: WANNAMARCHI.CLUB / / / INTERNATIONAL EXPO

In The Void, Londra’da bulunan ve Broken Britain Cassettes ve NKT plak şirketlerinin etrafında yer alan, etkinlikler ve kulüp geceleri, radyo programları ve görsel sanat etkinliklerini kapsayan çok uluslu bir sanatçı ekibi olan wannamarchi.club‘ı sunar.

9 Şubat’ta Peyote Nevizade‘de gerçekleşecek gecede NOKUIT, La Santa, Imperial Leather, Age Reform, Osilator ve Boethius orada olanları beklenmedik bir türbülansa doğru eşlik edecek.

wannamarchi.club is a multinational cabal of artists based in London centered around the labels Broken Britain Cassettes and NKT, encompassing events and club nights, radio shows and visual art activities. Their set will be an infernal concoction of mutant strains of the hard techno virus.

https://soundcloud.com/wannamarchi-club
http://wannamarchi.club/

NOKUIT’in canlı performansı, iç dokuların ve sessiz melodilerin bir karışımıdır – paranoya ve yabancılaşmaya doğru bulanık melankolik yolculuktur.

The NKT boss’ live performance is a blend of visceral textures and muted melodies – a murky melancholic journey into paranoia and alienation.

https://soundcloud.com/nktmusic

Güney İtalyan suç örgütleri ve dini gelenekler arasındaki bağlantılardan ilham alan La Santa’nın canlı performansı, içgüdüsel korku ve spiritüel coşkuyu çağıran gergin bir seferdir.

Inspired by the links between South Italian’s crime organizations and religious traditions, La Santa’s live performance is a tense journey that invokes visceral fear and spiritual ecstasy.

The Broken Britain Cassettes’in kurucularından biri olan Imperial Leather, sarayda yankılanan bir sömürgecilik sonrası melankolisi olan endüstriyel tantana ve haldir.

One of the Broken Britain Cassettes ringleaders, Imperial Leather is industrial pomp & circumstance, a postcolonial melancholia echoing through the Palace.

https://soundcloud.com/brokenbritaincassettes

Birçok farklı disiplinde üretimler yapan sanatçı ve müzisyen Berk Çakmakçı Age Reform kimliği ile ilk olarak 2013 yılında Trance Excursions EP’sini yayınladı. Müzikal geçmişinin daha da eskiye dayanmasıyla birlikte, kendi solo çalışmalarını paylaşmaya başlamasıyla deneysel elektronik müzik alanında alabildiğine taze ve bağımlılık yaratacak türden sesler sunmaya devam eden Age Reform ilk EP’sinin ardından “Metropolitan” ve “Losing Height As If Affected By Gravity ” isimli iki albüm daha yayınladı. Dejenere edilmiş ses tasarımı ve dokusal tekdüzeliği göz ardı ederek; drone ve post-club seslerinin endüstriyel dokularla süzüldüğü şekil değiştiren kompozisyonlar oluşturmak için çok sayıda buluntu kayıtlarla oluşturduğu yeni albümü “Degenerate” ile Age Reform, çağdaş paranoya ve takıntıların bıraktığı kalıntıyı yeniden yapılandırıyor.

https://soundcloud.com/agereform

Temsil ettikleri değerlerin birer yansıması olan ve müziğin şekil aldığı sayısız formlardan birini en başarılı şekilde inşa eden sanatçılardan osilat0r ikilisi geçtiğimiz sene “Layvtax” ve “oktobr18” adıyla iki derleme yayınladı. Soundscape kayıtları ve örnekleme ile elde edilen en basit seslerden hayal edilemeyecek yoğunluktaki noktalara kadar inşa edilen, synth yıkamaları ile katmanlanmış büyüyen progresif işlemelerden meydana gelen çalışmaları şimdinin ve geleceğin ruhunu yansıtıyor.

https://soundcloud.com/osilat0r

Boëthius, günümüzde icra edilen müzikler ekseninde dikkate alınması gereken bir isim. Yarattığı atmosferi oluşturan film replikleri ve bu replikleri takiben akıp giden; duyguları ifade etmeye çalışırken kelimelerin kendilerine hiçbir yer bulamadığı yoğun hissiyatlı sesler dünyası, Boëthius’un müziğini oluşturan ana etmenlerden birkaçı.

https://soundcloud.com/soundofboethius

////// www.inthevoidsound.com //////

entrance: 10tl

book a table

Details

Date:
9 February
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398