Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Hoplite , Redrice , Fosil , MNM

Hoplite:
Hamburg’da yaşamını devam ettiren Ege Sanin’in alter egosu “Hoplite”, tek bir genre’ya bağlı kalmadan setlerinde Bass, Trap ve Footwork gibi farklı türleri harmanlıyor. BADMASH’ın kurucularından olan Hoplite, BADMASH üzerinden çıkardığı ilk EP’sinin ardından gelecek albümününe yoğunlaşmış durumda.

Soundcloud: https://soundcloud.com/hxplite

RedRice:
“Karanlık synthler, güçlü ve gürültülü baslar, tüm vücut içinde dolaşmayı amaçlayan mistik vokaller.”
2017 senesi sonunda kendi prodüksiyonlarını RedRice adı altında paylaşmaya başlayan Eylül Deniz, 90’lı yılların post punk, dark-wave kültürünün özellikle kadın gücünü güçlendiren hareketinden etkilenerek ürettiği maddelerde, dinleyiciye/seyirciye kendine özgü karanlık atmosferini farklı materyallerle sunuyor. Aynı zamanda dubstep, bass müzik üzerinde de yoğunlaşan RedRice, 2018 senesi boyunca hem Türkiye hem de Avrupa’da yeraltı müzik sahnelerinde bulundu.

Soundcloud: https://soundcloud.com/redrice1

Fosil:
Agirlikla dubstep, experimental ve bass muzik ögelerini harmanlamayı amaçlamıştır. 2018 yilinda BADMASH ve Kwaioto Records’tan cikarttigi 2 EP’siyle dikkat cekmistir. Yaşamına İstanbul’da devam eden Fosil deneysel prodüksiyonları ve kendine has tarzıyla, kendi rengini gösteren projelerine devam etmektedir.

Soundcloud: https://soundcloud.com/fosilbass

Modern Noise Machine:
2014 yılında başlayan , bass müziğin her türlü alt dalını misyon edinen vebirbirinden farklı tarzların dinamiklerini bir araya getirmeye çalışan bir solo proje olan Modern Noise Machine , gerek yurt içi ve yurt dışında çeşitli etkinliklerde performans göstererek , gerekse yayınladığı prodüksiyonları ile elektronik müziğin sert ve eğlenceli yanını dinleyiciye sunuyor.

Soundcloud: http://www.soundcloud.com/modern-noise-machine

book a table

Details

Date:
26 September 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398