Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Gülşah Erol / Ali Deniz Kardelen

Gülşah Erol 12 Eylül Çarşamba akşamı canlı performansıyla Peyote Nevizade zeminde!

Sahip olduğu farklı enstrümanist stili, yorumculuğu ve besteciliği ile Türkiye’de ve Avrupa’da çeşitli müzik tarzlarına sahip müzisyen ve gruplarla birlikte birçok konser ve albüm kayıtlarının yanı sıra sınırlarını genişletip akustik ve elektrik enstrüman icracıları, besteciler ile beraber doğaçlama veya bestelenmiş eserler üzerinde çalışan sanatçı, aynı zamanda solo konserler, tiyatro, sinema filmi, video art ve dans gibi alanlarda müzisyenliği ile yer almakta. 2012 yılında özel olarak davet edildiği Soundtrips konser diziyle Bochum, Wuppertal, Witten, Aachen, Hamburg, Hannover, Köln ve Berlin şehirlerinde önemli bir çok müzisyenle konserler vermiştir. Bu konserler Almanya’nın en önemli yeni müzik etkinlikleri arasında yer aldı. Son yıllarda ise Norveç, İspanya, Fransa ve İtalya’nın önemli şehirlerinde gerçekleşen müzik festivallerinde sahne alıyor.

https://www.facebook.com/gulsaherolofficial

Ali Deniz Kardelen

Türkiye’de örneğine pek rastlanmayan “Fingerstyle“ çalım tekniğiyle Ali Deniz Kardelen her yeni çalışmasıyla merak uyandıran, sosyal medyada müzikseverlerin yakından takip ettiği bir isim.

İlk albümü “First Steps” ABD’li Fretmonkey Records’tan çıktı. Andy Mckee, Jon Gomm, Antoine Dufour, Thomas Leeb gibi Fingerstyle öncülerinin övgülerini aldı, sahnelerini paylaştı.

Arp Gitar ile müzik yapmaya başlayan Ali Deniz Kardelen, ilk solo albümüne bir de arp gitar ile yaptığı bestesi ‘Waltz’i ekledi. Amerika kıtasındaki en prestijli yarışmalardan Indiana State’de 1.’lik, Kanada Gitar Festivalinde 2.’lik elde etti. Dünyanın en büyük müzik fuarı NAMM Show Los Angeles’da ana sahnede çaldı. Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, Avusturya, Litvanya ve Bulgaristan’da konserler verdi.

book a table

Details

Date:
12 September 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398