Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Cats Getting Cold

Soğuk kış ayları kapıya dayanmışken zorlu kış günlerinde sıcak birer yuvaya ihtiyacı olan minik dostlarımız için 6 Aralık Perşembe Peyote’de bir araya geliyoruz. Hem ısınmak için dans edip eğlenirken hem de küçük dostlarımıza bir faydamız dokunsun istiyoruz. Giriş ücretlerinin tamamı, tarihini daha sonra duyuracağımız bir etkinlikle kedi evi yapımında kullanılacaktır.

Giriş: 20 TL

Modiwake

İstanbul gece hayatının içinde uzun süredir yer alan Modiwake daha önceleri düzenlediği özel partiler ile elektronik müzik dünyasının içinde faal bir isim olarak yer aldı. Şimdilerde ise after partilerin resident DJ’i olan Modiwake sokak kedilerinin yararı için sıcak evinden çıkıyor ve Peyote’de progressive house, tech house ve tehcno performansı ile sahne alıyor.

Fluctuosa

İstanbullu yeraltı elektronik müzik oluşumu Vayb’ın bir parçası olan Doğukan Acar aka Fluctuosa, müzikal yolculuğunun erken çağlarında akustik ve deneysel enstrümanlara ilgi duymasıyla birlikte Braindance müziğinin köklerine sadık kalarak çeşitli prodüksiyonlar üretti. Luke Vibert, Squarepusher, Aleksi Perala, Ceephax Acid Crew ile birlikte aynı sahneyi paylaştı. Ekim 2017 de Salih Topuz aka Arketip’in kurucusu olduğu Sitdownandance adlı plak şirketinden ‘Gastropods’ albümünü yayınladı

https://soundcloud.com/fluctuosa
https://www.residentadvisor.net/dj/fluctuosa
https://sitdownandance.bandcamp.com

Gergemann

Gergemann techno sahnesine yüksek tempolu parçalarıyla katılarak, temiz soundlu, karanlık ve dinamik performanslar vermekte. Tarlabaşı’ının tekme tokat tekno beat’leri ile izleyicisini soluk soluğa bırakan Gergemann İstanbul teknosunun sembol isimlerinden biri haline geldi.

https://soundcloud.com/gergemann
https://www.residentadvisor.net/dj/gergemann

book a table

Details

Date:
6 December 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398