Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Bir Baba Indie Takeover // Konuk: Cava Grande (Live)

Bir Baba Indie, elektronik ve house müzik temelli etkinlik serisi “Bir Baba Indie Takeover” ile 16 Şubat Cumartesi gecesi bir kez daha Peyote’yi ele geçiriyor!

Tan Tunçağ yeni elektronik müzik projesi Cava Grande ile trombon & synth’lerde Hazal Döleneken’in sahnede kendisine eşlik edeceği live performansıyla başlayacak olan etkinlik, Kejura ve Zafer Sernikli’nin yüksek tempolu DJ Set’leriyle sabaha kadar devam edecek.

◼ CAVA GRANDE

Elektronik müzik ikilisi Portecho ve Mira gibi projelerden tanıdığımız Tan Tunçağ, yeni projesi Cava Grande ile “melankolik ambient elektronika” olarak tanımladığı tarzıyla müzik üretimlerine devam ediyor. 2018 yılında Santima Records etiketiyle “Worm Universe” isimli ilk albümünü yayınlayan Cava Grande dinleyenleri analog synthesizer sesleriyle ve karanlık ritmleriyle çizilmiş “ses manzaları”nda bir gezintiye çıkarıyor.

https://soundcloud.com/cavagrande

◼ BİR BABA INDIE TAKEOVER

Bir Baba Indie Takeover, 2009 yılında temelleri atılan bağımsız müzik oluşumu Bir Baba Indie‘nin elektronik ve house müzik temelli etkinlik serisidir. Bir Baba Indie Takeover kapsamındaki Cava Grande konseri sonrasında Kejura ve Zafer Sernikli, elektronik ve house müziğin çeşitli türlerinden oluşan set’leriyle zemin katta sahnede olacaklar.

www.birbabaindie.com

Kejura

Bir Baba Indie’nin kurucularından olan Cihad Satıroğlu aka Kejura, çeşitli tarzlarda gerçekleştirdiği DJ Set’lerine muhtelif mekan ve festivallerde 2014 yılından beri düzenli olarak devam ediyor. Ayrıca Açık Radyo’da yerli sahneden isimleri ağırladıkları “Bir Baba Indie ile Başköşe” programına devam eden Cihad Satıroğlu geceye özel olarak hazırladığı elektronik, nu-disco ve house’un alt türlerine dokunacağı setiyle Peyote sahnesinde olacak.

https://soundcloud.com/kejuraa

Zafer Sernikli

Farklı sesleri dans temeli üzerinde eriten setleri ile İstanbul’un birçok kulübünde performans sergileyen müzisyen ve DJ Zafer Sernikli, sizleri House’un alt türlerinde bir yolculuğa davet ediyor. Alternatif müzik sahnesinde de gitar, klavye ve elektroniklerdeki performanslarıyla çok sayıda projede yer alan Zafer Sernikli yüksek enerjili setiyle Peyote Zemin Kat’ta olacak. [Tech House / Deep House / Minimal]

https://soundcloud.com/zafersernikli

book a table

Details

Date:
16 February
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398