Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Bir Baba Indie Sunar: Sattas

Bir Baba Indie Sunar: Sattas
After Party: C Fyah

Sattas, “Reggae”nin özünden uzaklaşmadan Caz, Ska, Dub ve Rock formlarını bir potada eritebilmeyi başaran, müzikal kalitesi ile ismini Türkiye’nin ötesine duyurmuş bir topluluk. Çağdaş soundları, yaratıcı yorumları, yüksek tempoları ve izleyici ile kurdukları müthiş etkileşim ile Sattas bu ününü hak ettiğini sahnede kanıtlıyor.

Montreal Caz Festivali,Sziget Muzik Festivali, Rototom Reggae Sunsplash,Ruhr Summerjam, Fildişi Sahili Abireggae Festivali, Prag Reggae, Belçika/Bruksel, Siren Reggae Fest, Rock n Coke, Efes One Love, Chill Out, Harvest Festival, Off Town gibi festivallerdeki keyifli performansları, farklı disiplinlerden gelen grup üyeleri ve renkli müziğiyle Sattas, 20 Nisan gecesi bu yıl yayınladığı EP’ “Bir Ben miyim” sonrası ilk kez Peyote Nevizade’ye konuk oluyor.

https://www.facebook.com/sattasband/

C Fyah

Maya takvimine göre 2012’de kıyametin gelmesi bekleniyordu, olmadı ama C Fyah selekta/DJ’liğe başladı. 2013’den beri İstanbul’un tek reggae kulübü Nayah’ın müzik direktörlüğü ve resident DJ’liğini yapan C Fyah, kabininde ağırlıklı olarak reggae, dub, digital dub, jungle ve hip hop gibi türlere yer veriyor. Yurtiçinde ve yurtdışında birçok farklı etkinlik ve festivalde Michael Jackson, Madonna, Fedon ve Snoop Dogg gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşmasa da setlerinde başlangıçtan bitişe kadar türler arasında yaptığı kombinasyonlarla dinamik ve enerji dolu bir deneyim sunuyor.

https://soundcloud.com/c-fyah

Bir Baba Indie

2009 yılında kurulan Bir Baba Indie, ağırlıkla yerli bağımsız müzik üzerine özgün içerikler üreten kendi halinde bir müzik oluşumudur. Odağını indie-alternatif müzik oluştursa da tür gözetmeksizin her türlü sese kulağını açık tutar.
İnternet sitesinin yanı sıra, radyo programı, parti / konser organizasyonları, dj setler ve çeşitli projeler üretmeye devam etmektedir.

http://www.birbabaindie.com

Giriş: 20 TL

book a table

Details

Date:
20 April 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398