Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Audioban Sunar: Housing Crash, The Young Shaven, PONZA

Audioban mart ayını festival gibi bir geceyle karşılıyor. Bağımsız müzik sahnesini yakından takip edenlerin çoktan dinleyicisi olduğu, henüz tanışmayanların ise gözünü kulağını dört açması gereken Housing Crash, The Young Shaven ve PONZA ile 1 Mart Cuma gecesi sesimizi Peyote Nevizade’de yükseltiyoruz.

Housing Crash

Post punk, new wave ve krautrock unsurlarını müziğinde barındıran üçlü Housing Crash, kendi adını taşıyan ilk EP’sini 2017’de yayımladı. Matt Loftin, Felat Delibalta ve Efkan Zeren’den oluşan grubun müziği bazen rahatlatıcı, bazen sarsıcı.

The Young Shaven

İstanbullu post punk ekibi The Young Shaven, yayımladığı dört single ve bir EP’nin yanı sıra ateşli konser performanslarıyla biliniyor. Şehrin konser verilebilecek her yerinde çalan ve geçtiğimiz yaz Oh Sees için sahneyi ısıtan The Young Shaven, son single’ı Cig No Fire’ı kasımda yayımladı.

PONZA

Burak Serter, Mehmet Korkmaz, Salih Topuz ve Güneş Akyürek’in kurduğu PONZA, müziğinde surf, psychedelic rock ve grunge etkileri taşıyor. 2015’te Free Kids EP’sini yayımlayan grup, 2018’de Gold & Round single’ı ile ilk albümünün ipuçlarını verdi.

21:30 Kapı açılışı
22:00 Housing Crash
23:00 The Young Shaven
00:00 PONZA

Etkinlik ücretsizdir.

book a table

Details

Date:
1 March
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398