Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ars Longa / Bir Baba Indie

İstanbul rock sahnesinin kült gruplarından Ars Longa 7 Aralık Cuma akşamı Peyote Nevizade canlı sahnede! Konser sonrası DJ setleriyle Bir Baba Indie Takeover sabah 04:00’a kadar zeminde!

Giriş: 20 TL

Ars Longa ilk albümleri Günler’i Mart 2015’te yayınladı. Günler, birçok müzisyen ve müzik yazarı tarafından yılın en iyi albümleri arasında gösterildi.

Ars Longa’nın Sony Music için kaydettiği ‘Yüreğim İmparator’ adlı single, Eylül 2017’de yayınlandı. Grup şarkıyı, yerli rock camiasından renkli simaların yer aldığı videosu ve Istanbul Blue Night Records etiketiyle basılan plağıyla tanıttı.

Ekip, uzun süredir üzerinde çalışmakta olduğu ‘Hayalet Radyo’ albümünden iki şarkılık kısa çalar Ağlayan Gelin / Bizim Şarkı’yı 2018 yazının başında dijital platformlardan paylaştı.

Grup, “Günler” albümünde kendilerine yer bulamamış parçalardan oluşan “Günlerin Eskisi” derlemesininin yayınlanışının hemen sonrasında ve yeni albümü “Hayalet Radyo”nun hemen öncesinde Peyote sahnesinde.

◼ BİR BABA INDIE TAKEOVER ◼

2009 yılında temelleri atılan bağımsız müzik oluşumu Bir Baba Indie’nin elektronik ve house müzik temelli yeni etkinlik serisi “Bir Baba Indie Takeover” 8 Aralık Cumartesi gecesinde Ars Longa konseri sonrasında Peyote Zemin Kat’ta olacak.
www.birbabaindie.com

➖ Cihad Satıroğlu

Bir Baba Indie’nin kurucularından olan Cihad Satıroğlu, çeşitli tarzlarda gerçekleştirdiği Bir Baba Indie DJ Set’lerine muhtelif mekan ve festivallerde 2014 yılından beri düzenli olarak devam ediyor. Ayrıca Açık Radyo’da yerli sahneden isimleri ağırladıkları “Bir Baba Indie ile Başköşe” programına devam eden Cihad Satıroğlu geceye özel olarak hazırladığı elektronik, nu-disco ve house’un alt türlerine dokunacağı setiyle Peyote Zemin Kat’ta olacak.
http://soundcloud.com/cihadst

➖ Zafer Sernikli

Farklı sesleri dans temeli üzerinde eriten setleri ile İstanbul’un birçok kulübünde performans sergileyen müzisyen ve DJ Zafer Sernikli, sizleri House’un alt türlerinde bir yolculuğa davet ediyor. Alternatif müzik sahnesinde de gitar, klavye ve elektroniklerdeki performanslarıyla çok sayıda projede yer alan Zafer Sernikli, canlı dokunuşların da bulunacağı seti ile Peyote kabinine dönüyor. [Tech House / Deep House / Minimal]
https://soundcloud.com/zafersernikli

book a table

Details

Date:
7 December 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398