Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ÆVOM_Voiceprint > Robogeisha / Acid Work / Geiger / Joe Conchie

Voiceprint, İstanbul gece hayatının monotonlaşmış ve ödün vermeyen evrilmesinde kırılma noktası yaratmayı amaçlayan bir organizasyon kolektifidir.

> Robogeisha

Esra Genç’in elektronik müzik formlarında kendine biçtiği kişiliği Robogeisha, deneyseli bol ve de repetitif ritimlerin arasında canlı performanslar sergiliyor.

Esra Genç’s personality in electronic music forms Robogeisha is performing live between experimental and repetitive rhythms..

https://soundcloud.com/robogeisha101001

> Geiger (DREPT) 

Devrelerle, elektronik garipliklerle ve synth’lerle kafayı bozmuş bir adamın 1,5 yıllık yolculuğu. Kullandığı enstrümanlar arasında üçlü priz, LED tabela ve Japon radyosu bulunan Geiger, bu sefer modüler sentezleyicisi ile doğaçlama yapmaya ve duymaya alışık olmadığınız sesler yaratmaya çalışıyor.

A 1.5-year journey of a guy who’s been out of sync with circuits, electronic scandals and synths. Among the instruments he uses are, which has a triple socket, LED signage and Japanese radio… This time Geiger is gonna improvise while using a modular synthesizer to create voices that you are not used to hearing.

https://soundcloud.com/geigermueller

> Acid Work

Sanatçı kimliğinin çatısı altında birden fazla dalda eserler üreten Fatih Yapar, müzikal alanda ise solo olarak gerçekleştirdiği çalışmalarını Acid Work adı altında yapmaya devam ediyor. Görsel işlerine de yansıttığı gibi, sonsuz bir düzlem içinde bol glitchli seslerle oynayan Acid Work, bu zamana kadar iki albüm yayınladı.

Fatih Yapar, who produces works in more than one branch under the roof of the artist’s identity, continues to do his solo works under the name of Acid Work. As reflected in his visual works, Acid Work, which plays with plenty of glittery sounds in an infinite plane, has released two albums until this time.

https://soundcloud.com/acidwork

> Joe Conchie

İngiltere doğumlu müzisyen, aksak ve puslu poliritimleriyle techno’dan ambient’a türler arası canlı performanslar gerçekleştiriyor.

British-born musician Joe Conchie will play a live techno set with non-linear grooves, tribal polyrhythms and touches of ambient and industrial.

https://soundcloud.com/joeconchie

book a table

Details

Date:
24 March 2018
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398