Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

9VSS x ALDES

—————————————————————————–

28 Şubat Perşembe, 9VSS ve Aldes’in seslerine kulak vereceğimiz bu özel gecede, 9VSS; kendi işlerinden oluşan atmosferik bir live set sunarken, Aldes; hiphop, bass ve trap seçkilerinden oluşan dj seti ile gecenin akıbetini belirleyecek.

Başta tribal temalar olmak üzere bir çok müzikal ortak paydada buluşan 9VSS ve Aldes, gece boyunca Peyote Nevizade’nin dekorasyonuna bazı sonik dokunuşlar yaparken, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyacaklardır.

Giriş Ücretsiz // Free Entry

—————————————————————————–

9VSS
(Live)

Çoğunlukla tribal ve derin elektronik elementleri kullanarak ürettiği müzik çalışmaları ile bilinen ‘’9VSS’’ (9Volt Sound System), perküsif ve atmosferik tınılar, sampling ve alan kayıtlarından oluşan ses dünyası ile, ambient, bass ve club türlerini yeniden yorumladığı örnekler sunmaktadır.

soundcloud.com/9VSS
9voltsoundsystem.bandcamp.com
9VSS

Aldes
(DJ Set)

Geçtiğimiz yıllarda Belgrad’da düzenlediği Beats Ritual etkinlikleriyle tanınan ve şimdilerde İstanbul’a dönen Aytaç Aybak aka Aldes, ara ton, ritmik düzensizlikler ve tekrarı hip hop ve elektronika içinde karıştırmaya devam ederken, etnik ve tribal elementleri de kullanarak farklı formları birleştiriyor.

soundcloud.com/aytacaybak
aldes.bandcamp.com/
Aldes – Beats Ritual

book a table

Details

Date:
28 February
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398